Stawiaj czoła trudom, gdy jeszcze są proste. Dokonuj wielkich zadań poprzez serię drobnych działań.
powrót

Dla jednostek samorządowych

Doradztwo zawodowe... czyli Akademia Aktywizacji Zawodowej

Doradztwo zawodowe jest procesem w którym doradca zawodowy pomaga klientowi lepiej zrozumieć siebie w odniesieniu do środowiska pracy. Ma to na celu zdiagnozowanie predyspozycji zawodowych, określenie potencjału a tym samym pomoc w wyborze odpowiedniego zawodu i miejsca pracy.

Pracodawcom pomagamy w doborze pracowników do stanowiska pracy wymagającego określonych kwalifikacji i predyspozycji. Osobom indywidualnym poprzez konsultacje indywidualne pomagamy w planowaniu i rozwoju kariery zawodowej. Wspieramy ludzi w procesie zmiany, chcących podnosić swoje kwalifikacje zawodowe i takich, którzy chcą zupełnie się przekwalifikować.

W dobie dzisiejszego , ciągle zmieniającego się rynku pracy doradztwo zawodowe proponowane przez Mavis jest formą wsparcia dla pracodawców, pracowników, osób bezrobotnych.

Akademia Aktywizacji Zawodowej to kompleksowy program rozwoju kompetencji zawodowych oparty o szkolenia grupowe i treningi zadaniowe. Akademia skierowana jest do osób bezrobotnych, chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub zupełnie się przekwalifikować.

Podstawowe cele

Proponujemy doradztwo zawodowe indywidualne i grupowe.

Doradztwo indywidualne

Indywidualne doradztwo zawodowe proponujemy jako wsparcie w rozwoju zawodowym osobom indywidualnym, chcącym zmienić profil zawodowy, określić szczegółowo swoje predyspozycje zawodowe; oraz osobom bezrobotnym w ramach tzw. aktywizacji zawodowej.

czytaj więcej

Doradztwo grupowe

Warsztaty z tzw. aktywizacji zawodowej przeznaczone są dla osób, które chcą w sposób aktywny przygotować się do poszukiwania pracy.

czytaj więcej
powrót

Dla biznesu

Dla jednostek
samorządowych

Kontakt

+ 48 502 664 038 biuro@mavis-szkolenia.pl skontaktuj się z nami