powrót

Ciekawy projekt ! Zapraszamy!

Stowarzyszenie Euro Lider, partner w projekcie Erasmus plus: Large Scale EVS zaprasza osoby zainteresowane do uczestnictwa w 14Th IN THE PALACE International Short Film Festival, Sofia, Bulgaria

Informacje o projekcie:

W tegorocznej edycji projektu weźmie udział 75 wolontariuszy z 15 krajów europejskich (5 wolontariuszy z każdego kraju partnerskiego).

Kiedy?

05.11.2016 - 14.12.2016

Dla kogo?

Osoby w wieku 18-30 lat związane i zainteresowane takimi obszarami jak dziennikarstwo, nowe media, pisanie blogów fotografia, inne kierunki związane ze sztuką i kulturą.

Aktywności w ramach projektu:

Działania projektu przebiegają wieloetapowo.

Pierwszy etap to dwutygodniowy program edukacyjny dla uczestników, prowadzony przez uznanych specjalistów w dziedzinie Short Film.

Kolejny etap realizacji działań projektowych obejmuje rozwój międzynarodowego newsroom w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych. Wolontariusze będą zaangażowani w prezentację autorów i filmów zawartych w programie festiwalu. Jak również w działania festiwalowe w dziedzinie techniki audiowizualnej.

Kolejny etap to m.in. przeprowadzanie wywiadów z twórcami i uczestnikami, pisanie recenzji i artykułów o filmach, pokazujących tendencje społeczne i problemy we współczesnej sztuce audiowizualnej. Do zadań wolontariuszy będzie należało także robienie zdjęć i filmowanie oraz publikowanie przygotowywanych materiałów m.in. w mediach społecznościowych.

Informacje organizacyjne:

W ramach projektu wolontariusze otrzymują:

Wymagania formalne względem kandydatów na wolontariuszy:

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie i uzyskaniem szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu: telefon 502 664 038, email: biuro@mavis-szkolenia.pl

powrót

Dla biznesu

Dla jednostek
samorządowych

Kontakt

+ 48 502 664 038 biuro@mavis-szkolenia.pl skontaktuj się z nami