Stawiaj czoła trudom, gdy jeszcze są proste. Dokonuj wielkich zadań poprzez serię drobnych działań.
powrót

Dla biznesu

Coaching... czyli rozwój i zmiany

Coaching opiera się na psychologicznej teorii uczenia się. To proces prowadzący do rozwoju i zmian. W praktyce umożliwia poszerzanie granic. Pozwala na przekraczanie organizacyjnych, społecznych i narzuconych sobie ograniczeń. Skłania ludzi do wyjścia poza to co znane, aby uczyć się od nowa. A wszystko to po to aby poprawić swoje funkcjonowanie zarówno w sferze życia osobistego jak zawodowego. Coaching zawsze wynika ze świadomej potrzeby zmiany.

Działania coachingowe można opisać w następujący sposób:

Coach nie uczy, coach towarzyszy w procesie zmiany, uczenia się w myśl zasady, że wszystkie odpowiedzi na nurtujące nas pytania mamy w sobie, trzeba tylko do nich dotrzeć i odkryć je. Celem coacha jest praca nad tym, aby klient rozwinął cały swój potencjał tak jak go sam zdefiniuje.

Coaching indywidualny

Ofertę coachingu indywidualnego kierujemy do osób dostrzegających u siebie potrzebę wprowadzania zmian w różnych obszarach życia osobistego.

czytaj więcej

Coaching zespołów

Odnosi się do kształtowania umiejętności współdziałania w zespole i jest nastawiony na kształtowanie umiejętności osiągania celów zbiorowych.

czytaj więcej
powrót

Dla biznesu

Dla jednostek
samorządowych

Kontakt

+ 48 502 664 038 biuro@mavis-szkolenia.pl skontaktuj się z nami